Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 8. kolo
Rijeka – Zamet 4:0
23.10.2017.

Mlađi pioniri pobijedili su Zamet 4:0 u utakmici osmog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Za pobjedu Rijeke pobrinuli su se Pučić, Bogolin, Srdoč i Berisha.

Rijeka je u vodstvo došla u 23. minuti. Imeraj je ubacio iz kornera, u skoku je najviši bio Pučić i pogodio za 1:0.

Samo dvije minute kasnije Bogolin je povećao vodstvo. Sjajnom akcijom Pučić, Imeraj i Momčilovski izigrali su obranu Zameta, a Bogolin koji je izašao sam pred vratara Vukelića pogodio za 2:0.

Pred kraj prvog dijela Srdoč se upisao u strijelce. Ovog puta asistent je bio Bogolin, a Srdoč pogodio za 3:0.
Konačni rezultat u 40.minuti postavio je Berisha. U mrežu je pospremio odbijanac za 4:0.