Škola : 1. OL mlađi pioniri II : 7. kolo
Rikard Benčić – Rijeka 0:16
24.10.2017.

Mlađi pioniri Rijeke (2006. godište) slavili su protiv Rikard Benčića 16:0 u utakmici sedmog kola Prve županijske omladinske lige.

Nezadrživ za obranu Benčića bio je Rožajac koji je postigao pet pogodaka, a slijedili su ga Bilajac s četiri, Došen s tri te Šepić, Hrastovčak i Zdravić s po jednim postignutim pogotkom.

Utakmica je obilovala lijepim potezima i uigranim akcijama Riječana koji su se od početka nametnuli na terenu i na kraju ostvarili visoku pobjedu.

Rijeku je u vodstvo doveo Došen u četvrtoj minuti. Nakon lijepe akcije Riječana, Došen je bio na pravom mjestu i pogodio za 1:0. Konačan rezultat postavljen je u dvije minute prije kraja utakmice kada je Batelka greškom skrenuo loptu u vlastitu mrežu za 16:0.