1. Momčad
Ristovski i Zuta igrali u porazu Makedonije u Albaniji
06.09.2016.

Nogometaši Makedonije poraženi su na gostovanju kod Albanije 1:2 u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo. Stefan Ristovski i Leonard Zuta odigrali su cijelu utakmicu za reprezentaciju Makedonije, dok je Zuta ujedno zaradio žuti karton u 59. minuti.

Utakmica je odigrana u dva dana nakon što je u ponedjeljak prekinuta u 77. minuti zbog nevremena pri rezultatu 1:1. Albanija je povela golom Sadikua u devetoj minuti, a za Makedoniju je izjednačio Alioski u 51. minuti.

Utakmica je nastavljena u utorak od 14 sati, a pobjedu Albaniji donio je bivši prvotimac Rijeke Bekim Balaj pogotkom u 89. minuti.