1. Momčad : Kup
Ristovski: Ponosan sam na gol, Rijeka je za mene poseban klub
30.11.2016.

Stefan Ristovski u utorak je dočekao svoj prvi pogodak u dresu Rijeku u 59 nastupu u bijelom dresu. Odličan bijeg i još bolji udarac za veliko slavlje.

Iako njegov posao nije zabijanje golova, Ristovski oduševljava navijače i medije svojom igrom u napadu tako da je samo bilo pitanje trenutka kada će se zatresti mreža.

- Sretan sam zbog pobjede i naravno gola. Rijeka je za mene poseban klub, neću stati ovdje, želim još golova. Samo da nastavimo ovim ritmom, Rijeka zaslužuje respekt i pokazali smo to na terenu, ustvrdio je Ristovski.

U videu pogledajte izjavu Stefana Ristovskog nakon Lokomotive

Stefan Ristovski nakon Lokomotive – četvrtfinale Kupa Hrvatske (2016./2017.)