1. Momčad
Roman Bezjak na posudbi u Rijeci do kraja sezone
14.02.2017.

Roman Bezjak drugi dio sezone provest će na posudbi u Hrvatskom nogometnom klubu Rijeka. Bezjak je u bijelom dresu ostavio dubok trag, a u redove njemačkog Darmstadta otišao je u trenutku kada je bio najbolji strijelac prvenstva sa sedam golova u sedam nastupa.

- Drago mi je što sam se vratio u Rijeku koju smatram svojim gradom i klubom. Ovdje sam se uvijek dobro osjećao i pružao odlične igre, rekao je Roman Bezjak nakon što je stavio potpis na posudbu do kraja tekuće sezone.

Roman je u dresu Rijeke skupio 48 utakmica i 26 pogotka.

- Ispalo je u ovom trenutku najbolje moguće za mene jer u Rijeci imam nedovršen posao kojeg ćemo vjerujem ostvariti u drugom dijelu sezone, zaključio je Roman Bezjak.