1. Momčad
Roman Bezjak strijelac za pobjedu Slovenije
24.03.2016.

Nogometaši Slovenije pobijedili su Makedoniju 1:0 u pripremnoj utakmici odigranoj Kopru. Jedini pogodak na utakmici postigao je Roman Bezjak u 58. minuti.

Verbič je lijepo gurnuo loptu za napadača Rijeke koji je stigao iz drugog plana, te nakon ulaska u kazneni prostor poentirao lijevom nogom. Od ostalih nogometaša Rijeke, Miral Samardžić odigrao je drugo poluvrijeme u redovima Slovenije, dok su Stefan Ristovski i Leonard Zuta igrali do 82. minute.

Hrvatska je u pripremnom ogledu pobijedila Izrael 2:0 pogocima Perišića (4') i Brozovića (34'), a Ivan Vargić susret je odgledao s klupe.