Škola : 1. OL mlađi pioniri PD : 5. kolo
Rudar – Rijeka 0:2, mlađi pioniri stopostotni
10.04.2017.

Mlađi pioniri bili su uspješni na gostovanju kod Rudara i slavili s 2:0 u utakmici 5.kola Prve lige nogometnog središta Rijeka.

Izabranici Zdravka Šimića nanijeli su prvi poraz Rudaru u proljetnom dijelu sezone, te su nakon pet kola vodeći s maksimalnih 15 bodova i gol razlikom 41:0.

Rijeka je dugo lomila otpor domaćina, sve do 41. minute kada je Čulina opalio s ruba kaznenog prostora i poslao loptu neobranjivo u lijeve rašlje za vodstvo 1:0.

Pred kraj utakmice, u 58. minuti Radić je povećao prednost. Buljanović je ubacio iz kuta, najviši u skoku bio je Radić i glavom pogodio za 2:0.