Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 14. kolo
Rudar – Rijeka 0:3
25.03.2018.

Mlađi pioniri Rijeke (2005. godište), pobijedili su Rudar 3:0 u susretu 14. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Rijeku su do pobjede odveli Žlibanović, Berisha i Srdoč.

Pioniri Rijeke lomili su otpor Rudara do 27. minute kada je mrežu načeo Žlibanović. Nakon gužve u kaznenom prostoru lopta se odbila do Žlibanovića koji je s dvadesetak metara naciljao u donji desni kut za 1:0.

Na 2:0 povisio je Berisha u 41. minuti. Nakon ubačaja iz kornera, Berisha se najbolje snašao u gužvi iiz blizine pogodio pokraj nemoćnog vratara.

Najljepši pogodak na utakmici djelo je Srdoča u 56. minuti. Nogometaš Rijeke primio je loptu na centru, povukao kontru i s dvadesetak metara pospremio loptu pod prečku za 3:0.