Duje Mrdeša
2. Momčad : Pripremna
Rudar – Rijeka II 0:4
08.08.2015.

Nogometaši Rijeke II pobijedili su na gostovanju Rudar iz Labina 4:0 u pripremnoj utakmici. Izabranici Ivice Kuleševića poveli su već u petoj minuti kada je Duje Mrdeša uspješno okončao jedan kontra napad - 0:1. Riječka momčad udvostručila je prednost u 17. minuti kada je Šarić poentirao volejem nakon lijepog ubačaja - 0:2.

Treći pogodak stigao je u 41. minuti, Cisotti je lijepi prodor s lijeve strane okončao pogodivši suprotni kut - 0:3. Konačnih 4:0 Rijeka II postavila je u 80. minuti kada je Frančišković iskoristio ubačaj s desne strane i glavom pogodio mrežu - 0:4.

RIJEKA II: Nevistić, Rebernik, Ikić, Čanković, Kabiru, Mišić, Gerald, Nakić, Šarić, Cisotti, Mrdeša. Još su igrali: Ayotunde, Budicin, Musa, Fatić, Šarković, Petrović, Frančišković.