Sa Sava osiguranjem do novih europskih pobjeda
07.08.2019.

Kao što znate, HNK Rijeka i Sava osiguranje produžili i su suradnju na obostrano zadovoljstvo do 2023. godine.

Zbog toga vas podsjećamo da kao članovi Kluba HNK Rijeka sa Sava osiguranjem možete ostvariti brojne pogodnosti jer ovo moderno osiguravajuće društvo posebno pazi na vjernu publiku s Rujevice.

O svim akcijama i pogodnostima te svim novostima iz Sava osiguranja možete se informirati na njihovim službenim web stranicama, a ukoliko vas zanima i Online shop našeg partnera gdje možete ugovoriti čak osam vrsta osiguranja zavirite ovdje.

A, ako ste među onima koji su od kontakata uživo onda će vas djelatnici Sava osiguranja rado primiti u jednoj od poslovnica na adresama: Ciottina 22 (Centar), Osječka 37 (Škurinje) i Preluk 10 (kod tehničkog) ili  informirati putem besplatnog telefona 0800 913 023.