1. Momčad : MAXtv prva liga : 28. kolo
Samardžić, Ristovski i Tomasov u momčadi kola Sportskih novosti
22.03.2016.

Miral Samardžić, Stefan Ristovski i Marin Tomasov, nogometaši HNK Rijeka, našli su svoje mjesto u momčadi 28. kola u izboru Sportskih novosti.

Miral Samardžić postao je već standardan član kada je u pitanju momčad kola, a odličnu igru protekle subote začinio je prekrasnim pogotkom. Poput Samardžića i Stefan Ristovski sve češće je član momčadi kola, a utakmicom protiv Intera dokazao je još jednom svoje kvalitete.

Marin Tomasov već dulje vrijeme igra u odličnoj formi, u subotu je pogotkom načeo obranu Intera i otvorio put prema bodovima. U ocjeni nastupa Tomasov je ocijenjen kao glavni riječki igrač koji neumorno razigravao suigrače.

DOKUMENTI ZA PREUZIMANJE