Škola : Kup : 1. kolo
Samobor – Rijeka 1:6, hat-trick Dine Dukađina
15.11.2017.

Juniori Rijeke pobjedom protiv Samobora 6:1 izborili su prolaz u osminu finala Kupa Hrvatske. Junak susreta bio je Dino Dukađin koji je postigao hattrick, a po jednom su mrežu zatresli Črnko, Mitrović i Vuk.

Rijeka je u vodstvo došla preko Dukađina u 17. minuti. Dukađin je primio dubinsku loptu i pogodio za 1:0. Isti igrač u 24. minuti postigao je najljepši pogodak na utakmici. Prošao je dva suparnička igrača i s preko dvadeset metara smjestio loptu u rašlje za 2:0.

Pet minuta kasnije, Dukađin je postigao hat-trick za 3:0 vodstvo Rijeke.

U posljednjoj minuti prvog dijela, Klemenčić je vratio malu nadu domaćinima nakon što je sigurno realizirao najstrožu kaznu za 3:1.

I u drugom dijelu Rijeka je nastavila u istom ritmu. Lijepi pogodak postigao je Črnko u 58. minuti.

Rijeka je brzo promijenila stranu, Hrvoje Smolčić je produžio za Črnka u kaznenom prostoru, koji je pospremio loptu u mrežu za 4:1.

Blizu eurogola bio je Mitrović u drugom dijelu. Sjajno je pucao škaricama, ali Biščan je uspio obraniti.