Škola
Šantek, Kovačević i Kovač Birkaš igrali u remiju protiv Rumunjske
30.09.2015.

Hrvatska reprezentacija do 17 godina remizirala je protiv Rumunjske (2:2) u pripremnoj utakmici odigranoj u Paleu. Hrvatska je povela golom Kulenovića u 40. minuti, dok je na 1:1 izjednačio Sintean devet minuta kasnije. Podina je u 55. minuti doveo Rumunjsku u vodstvo, a remi Hrvatskoj donio je Čuže pogotkom u 72. minuti.

Matej Šantek odigrao je cijelu utakmicu, Franko Kovačević ušao je u igru u 41. minuti, dok je Kovač Birkaš igrao od 62. minute.

HRVATSKA: Horkaš, Pranjić, Majcenić, Budalić (od 47' Ivić), Špikić (od 62' Kovač Birkaš), Kulenović (od 41' Rakić), Knežević (od 41' Tolić), Vujčić (od 62' Čuže), Babec (od 41' Kovačević), Bilogrević (od 41' Javorčić), Šantek.