Škola : 1. HNL juniori : 22. kolo
Sesvete – Rijeka 2:2
28.05.2016.

Juniori Rijeke remijem na gostovanju kod Sesveta (2:2) u 22. kolu zaključili su ovosezonski nastup u Prvoj HNL. Rijeka je prvenstvo okončala na osmom mjestu s 24 osvojena boda, šest pobjeda, šest remija i deset poraza.

Riječki nogometaši eventualnom pobjedom u subotu mogli su preskočiti Sesvete na ljestvici, ali u tome nisu uspjeli.

Rijeka je povela golom Andrije Tomljanovića u devetoj minuti. Sesvete su uzvratile s dva gola Petra Banovića (21', 52'), a Tomljanović je u 70. minuti, drugim pogotkom na utakmici, donio Rijeci remi.