1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 10. kolo
Simon Rožman: U ovom trenutku tražim samo maksimalan pristup i želju
27.09.2019.

Nogometaši Rijeke u subotu (Stadion Varteksa, 16.30 sati) gostuju kod Varaždina u utakmici desetog kola Hrvatski telekom Prve lige.

Iako se trenutno nalazi na predposljednjem mjestu na ljestvici, Varaždina je remijem na gostovanju kod Osijeka (2:2), dok je na domaćem terenu svladao Dinamo (1:0) pokazavši svoje mogućnosti.

- Mogu reći da mi se sviđa kako funkcionira klub i mislim da je ovdje fantastična atmosfera jer ljudi žive za ovaj klub, rekao je Simon Rožman u najavi utakmice protiv Varaždina.

Trener Rijeke morat će pričekati debi na klupi Rijeke zbog isključenja kojega je zaradio na klupi Domžala u Prvoj slovenskoj ligi.

- Sviđa mi se energija i pristup igrača kojeg vidim. Samo želim maksimalan fokus igrača jer teren je jedini koji će dati odgovore. Varaždin je jako organizirana ekipa, pobijedili su Dinamo što znači da se radi o dobroj ekipi. Radi se o momčadi koja se ne predaje i zahtijevat će maksimalnu koncentraciju, rekao je Simon Rožman.

Konferencija za medije uoči Varaždina (livestream)