1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Simon Sluga više nije igrač HNK Rijeka
19.07.2019.

Simon Sluga više nije igrač Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka. Simon je potpisao trogodišnji ugovor s Luton Townom, novim engleskim drugoligašem koji se ove sezone plasirao u Championship, drugi razred engleskog nogometa koji kvalitetom ne zaostaje za najjačim svjetskim ligama.

- Najteži trenutak u mojoj karijeri bila je odluka da napustim Rijeku, rekao je Simon Sluga nakon što je prošao liječnički pregled, potpisao ugovor i službeno postao igrač Luton Towna.

- Znao sam da će mi teško pasti, ali nisam mogao zamisliti da ću toliko zavoljeti jedan grad, klub i ljude. Bilo je puno lijepih trenutaka u tom periodu i teško mi je izdvojiti samo jedan, ali ako moram, onda je to dolazak u Rijeku sa 16 godina jer to mi je zauvijek  promijenilo život, ustvrdio je Simon Sluga.

HNK Rijeka Simonu želi sve najbolje u nastavku karijere!