Škola : 1. HNL pioniri : 5. kolo
Sjajni pioniri nadigrali Cibaliju
20.09.2015.

Pioniri Rijeke pobijedili su Cibaliju 9:0 u petom kolu Prve HNL i tako nakon tri remija stigli su do prve pobjede ove sezone. U sjajnom izdanju na stadionu Robert Komen pioniri Rijeke pitanje pobjednika riješili su u prvom poluvremenu sa pola tuceta golova.

Rijeka je povela u 12. minuti, Biškupović je u sjajnom slalomu nanizao tri igrača i poentirao - 1:0. Drugi gol stigao je u 17. minuti, Biškupović je ubacio pred gol, a Jurica spretno zabio - 2:0. Šezdeset sekundi kasnije Rijeka je zabila treći gol, Putnikov udarac zaustavila je vratnica, ali Bilobrk je bio spreman i pospremio je U 24. minuti Belančić je proigrao Bilobrka koji je sa 16 metara pogodio suprotni kut - 4:0. Izabranici Andreja Miokovića nisu posustali, u 27. minuti Krnjatićev dličan prodor i povratnu loptu u mrežu je sproveo Belančić - 5:0.

U 34. minuti uslijedio je novi sjajan potez, Jurica je izveo slobodan udarac i lopta je završila u rašljama - 6:0. Sedmi gol stigao je u 37. minuti, Jurica je lijepim udarcem s 20-ak metara matirao vratara Cibalije - 7:0. Zahirović je u 58. minuti probio stranu, a ubačaj je na prvoj vratnici dočekao Biškupović - 8:0. Konačnih 9:0 Rijeka je  postavila u 62. minuti kada je poentirao Putnik - 9:0.

Rijeka – Cibalia 9:0 (30)