1. Momčad
Sjeverna Irska – Hrvatska 0:3, Mitroviću i Bradariću 90 minuta
15.11.2016.

Hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Sjevernu Irsku 3:0 u pripremnoj utakmici odigranoj u Belfastu.

Hrvatski nogometaši prekinuli su tako odličan niz Sjeverne Irske koja do ogleda s izabranicima Ante Čačića na domaćem travnjaku nije izgubila više od tri godine.

Matej Mitrović i Filip Bradarić, nogometaši Rijeke, krenuli su u početnom sastavu i odigrali su cijelu utakmicu. Bradariću je to ujedno bio debi u seniorskoj vrsti.

Hrvatska je povela već u devetoj minuti. Kramarić je sjajnom loptom izbacio Čopa čiji je udarac vratar Mannus kratko odbio, a pred golom Irske najbolje se snašao Mandžukić - 0:1.

Hrvatska je do drugog gola stigla u 34. minuti. Kramarić je izveo korner, Mitrović glavom prebacio loptu i Čop iz neposredne blizine poentirao za - 0:2.

Sjajnu večer u Belfastu prekrasnim pogotkom u 67. minuti zaključio je Andrej Kramarić.