Škola : 1. HNL juniori : 18. kolo
Slaven Belupo – Rijeka 2:1
11.05.2017.

Juniori Rijeke poraženi su u zaostaloj utakmici 18. kola Prve HNL od Slaven Belupa 2:1. Utakmicu je odlučio Bistrović u 79. minuti nakon što je realizirao najstrožu kaznu.

Slaven Belupo iskoristio je lošiji ulazak Rijeke u utakmicu. U osmoj minuti Blagojević je iskoristio ubačaj s lijeve strane i pogodio za vodstvo 1:0. To je probudilo izabranike Pilipovića koji su preuzeli inicijativu i krenuli po izjednačenje. Do kraja prvog dijela Rijeka je imala nekoliko izglednih situacija koje nije uspjela iskoristiti pa se na odmor otišlo rezultatom 1:0.

I drugi dio protekao je u dominaciji Riječana. Do izjednačenja su došli u 75.minuti kada su kratkim pasovima izigrali obranu i izbacili u priliku Dukađina koji je mirno plasirao loptu pored vratara Slukića za 1:1.

U 79. minuti Belupo je odgovorio iz kontre. Nevistić je isbio loptu ispred Mihaela koji je potom pao preko Nevistića i sudac je pokazao na bijelu točku. Odgovornost je preuzeo Bistrović i pogodio za pobjedu 2:1.