Škola : 1. HNL pioniri : 30. kolo
Slaven Belupo – Rijeka 2:2
04.05.2016.

Stariji pioniri Rijeke remizirali su na gostovanju kod Slaven Belupa u unaprijed odigranoj utakmici 30. kola Prve HNL. Izabranici Dragana Meića tako su na ljestvici ostali ispred sastava iz Koprivnice unatoč istom broju bodova s time da Slaven Belupo trenutno ima i utakmicu manje.

Rijeka je u dva navrata vodila u Koprivnici, a sva četiri pogotka pala su u prvom poluvremenu. Riječki nogometaši prednost su stekli zahvaljujuć pogocima Marina Belančića (0:1, 6') i Filipa Zrilića (1:2, 30'), ali su u posljednjim trenucima prvog dijela ispustili prednost.

David Kranclbinder  u posljednjim trenucima prvog poluvremena zabio je za 2:2 što je bio i konačan rezultat utakmice.