Škola : 1. HNL kadeti : 22. kolo
Slaven Belupo – Rijeka 3:2
26.03.2017.

Kadeti Rijeke doživjeli su četvrti prvenstveni poraz u utakmici 22. kola Prve HNL izgubivši na gostovanju kod Slaven Belupa 2:3.

Nakon turnira u Al Dhafri i utakmice protiv Hrvatskog dragovoljca u srijedu, riječke nogometaše sustigao je i umor i nisu uspjeli iz Koprivnice donijeti barem jedan bod.

Slaven Belupo poveo je golom Sinjakovića u 24. minuti. Rijeka se vratila na otvaranju drugog poluvremena (44. minuta) kada je Liber glavom pospremio loptu nakon ubačaja Hadžiisakua - 1:1.

Ali kada se činilo da će Rijeka preokrenuti rezultat Sinjaković je samo minutu nakon izjednačenja vratio domaćina u vodstvo (2:1). U 74. minuti Sinjaković je zaokružio hat-trick, a Rijeka je do kraja uspjela smanjiti rezultat u 76. minuti.

Hrvoje Smolčić pronašao je Mitrovića dugom loptom, a napadač Rijeke prebacio je domaćeg vratara (2:3). Rijeka u posljednjih pet minuta ipak nije uspjela u Koprivnici izboriti barem bod.