Ivan Lucić
Škola : 1. liga kadeti
Slavlje kadeta i juniora
12.04.2015.

Kadeti i juniori Rijeke pobijedili su Vinodol u utakmici 16. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Kadeti su slavili 8:0, dok su juniori pobijedili 6:0. Kadeti su odlično otvorili utakmicu, neugodan udarac Šanteka i dobar pokušaj glavom Sroka najavili su dobru predstavu. U 16. minuti sudac Merle dosudio je kazneni udarac za Rijeku, ali Flegin pokušaj obranio je vratar Godinić. Rijeka je nastavila pritiskati, nagrada je stigla u 22. minuti. Vidović se našao sam na lijevoj strani kaznenog prostora i preciznim udarcem zatresao mrežu - 1:0. Rijeka je nastavila pritiskati, u 32. minuti Mulac je proigrao usamljenog Dukađina - 2:0. Flego je u 38. minuti novim pogotkom zaključio prvi dio. Iako je trener Zdravko Šimić napravio pet izmjena na poluvremenu Rijeka je bila opasna i u nastavku. Dominik Mulac upisao je hat-trick, dobru igru golom je okrnuo i Matej Šantek, dok je svoj drugi gol na utakmici u nastavku postigao i Kristijan Flego.

Juniori su također bili uvjerljivi, s dva gola susret je otvorio Mateo Furijan. U 12. minuti Rijeka je izborila slobodan udarac na 25 metara, Furijan je majstorski prebacio živi zid i pospremio loptu iza leđa vratara Hušidića. Drugi gol stigao je nakon kornera, Furijan je pokupio jednu loptu i zakucao za 2:0. Unatoč dominaciji Rijeke i Vinodol je imao nekoliko izglednih situacija koje nije realizirao. Izabranici Daniela Šarića u nastavku su dodatno podebljali pobjedu, raspoloženi Matko Budan dvaput se upisao u listu strijelaca, a svoj obol pobjedi golovima su dali Karlo Blašković i Andrija Tomljanović.