1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 22. kolo
SN: Ristovski, Elez i Bradarić u momčadi 23. kola
07.03.2017.

Stefan Ristovski, Josip Elez i Filip Bradarić, nogometaši Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka, izabrani su u momčad 23. kola u izboru Sportskih novosti.

Rijeka je u 23. kolu pobijedila Lokomotivu 2:1 zadržavši šest bodova prednosti ispred Dinama.

Ristovski je već postao standardan član momčadi kola, u ocjeni utakmice protiv Lokomotive istaknuto je da je riječki heroj asistirao za oba pogotka.

U ocjeni Josipa Eleza istaknuto je da je držao obranu protiv Lokomotive, čvrsta karika riječke momčadi.

Filip Bradarić je protiv Lokomotive ubilježio 100. nastup u HNL-u okrunivši ga prvim prvenstvenim pogotkom u aktualnoj sezoni.

U ukupnom poretku za Žutu majicu i dalje je u vodstvu Franko Andrijašević sa 105 bodova ispred Stefana Ristovskog (72 boda).

DOKUMENTI ZA PREUZIMANJE