Snaga kluba, srce grada – sretan rođendan Armada!
09.05.2015.

Hrvatski nogometni klub Rijeka želi sretan 28. rođendan našoj vjernoj Armadi!

Hvala vam na sjajnoj atmosferi koju priredite, vjetru u leđa koji dajete momčadi i cijelom klubu u teškim trenucima, ali najviše na bezuvjetnoj ljubavi koju prikazujete u svakoj prilici s jednakim žarom kojeg su u sebi imala 32 mladića koja su 1987. godine otputovali u Podgoricu na uzvratnu utakmicu polufinala Kupa Jugoslavije protiv Budućnosti i prvi puta istaknuli ime Armada. Vjerojatno ni sami nisu slutili da su označili početak navijačkog pokreta u gradu na Rječini koji je rastao iz godine u godinu te učinio od Armade brend po kojem je Rijeka prepoznata i van granica Hrvatske.

Sigurni smo da su pred nama mnogi lijepi trenuci, pobjede i trofeji koje ćemo zajedno slaviti i zajedno odgojiti još mnoge generacije navijača sa zapadne tribine koji će svojom odanošću i ljubavi biti na ponos klubu i regiji.

Snaga kluba, srce grada, sretan rođendan - Armada!