Klub
Solomon i Okechukwu strijelci za Šibenik
29.08.2015.

Nogometaši HNK Rijeka na posudbi u Šibeniku, Theophilus Solomon i Aliyu Okechukwu, postigli su pogotke u gostujućoj pobjedi Šibenika kod Gorice (3:0) u trećem kolu Druge HNL nakon kojeg njihova momčad i dalje ima stopostotni učinak.

Okechukwu je načeo mrežu Gorice, za koju igra Igor Postonjski kapetan juniora Rijeke koji su osvojili naslov prvaka Hrvatske, u 17. minuti kada je poentirao glavom nakon ubačaja s desne strane. Drugi pogodak za Šibenik djelo je Solomona koji je poentirao za 2:0 u 60. minuti.

Solomonu je ovo drugi pogodak sezone nakon što je u prvom kolu pogodio za pobjedu u Vinkovcima (2:1). Daroviti ofenzivci tako su nastavili prikazivati dobre igre na otvaranju sezone i pokazali da će biti značajan adut Šibenika u novoj sezoni.