Škola : 1. HNL kadeti : 10. kolo
Split – Rijeka 0:0
16.10.2016.

Kadeti Rijeke remizirali su protiv Splita 0:0 u utakmici 10. kola Prve HNL. Dva gostovanja u istom tjednu, najprije Vinkovci u srijedu, a u nedjelju Split, ostavili su traga na igri kadeta. Prvo poluvrijeme Rijeka je bila bolja, stvorila nekoliko prilika koje nije iskoristila.

U drugom dijelu Split je ostao s igračem manje nakon što je Brdar unutar pet minuta, u 50. i 55. minuti zaradio dva žuta karton, ali igra Rijeke je stala, te riječki nogometaši nisu stvorili priliku koja bi im donijela vrijedna tri boda.

- Bili smo bolji, pogotovo prvo poluvrijeme. Kasnije smo imali i igrača više, ali nismo uspjeli to materijalizirati. Jednostavno smo stali i prihvatili njihovu igru. Šteta što nismo uzeli sva tri boda, ali moramo biti zadovoljni i sa zasluženim jednim bodom, rekao je trener Edo Flego.