Škola : 1. HNL kadeti : 28. kolo
Split – Rijeka 1:1
20.05.2016.

Kadeti Rijeke remizirali su na gostovanju kod Splita (1:1) u utakmici 28. kola Prve HNL. Izabranici Damira Jagačića dobru igru i veliki broj šansi na kraju nisu uspjeli pretvoriti u tri boda.

Rijeka je imala nekoliko opasnih prilika, Črnko i Dukađin nisu iskoristili situacije kada su ostali sam pred vratarem Splita, a Črnko nakon jedne akcije iz neposredne blizine nije pogodio gol. Rijeka je bila dominantnija, ali Split je poveo već na otvaranju u 14. minuti.

Nakon kornera najviši je bio Šušak - 1:0. Rijeka se u igru vratila u 45. minuti kada je Šantek ubacio iz kornera, a Mulac u padu uspio odlično zahvatiti loptu i poentirati - 1:1.