Škola : 1. HNL juniori : 10. kolo
Split – Rijeka 2:2
05.11.2016.

Juniori Rijeke remizirali su na gostovanju u Splitu (2:2) u utakmici 10. kola Prve HNL. Bila je to tvrda utakmica između dviju momčadi koje su uključene u borbu za vrh ljestvice.

U susret su bolje ušli Riječani, nanizali su nekoliko prilika i u 37. minuti poveli protiv Vizingera. Pogotku je prethodilo neumorno zalaganje Dukađina, koji je jednu ničiju loptu pretvorio u priliku. Bulat je obranio njegov pokušaj, a na odbijenu loptu natrčao je Vizinger i doveo Rijeku u vodstvo - 0:1.

Izjednačenje je stiglo u 51. minuti. Nakon jednog ubačaja, Deliu je izmaknuo pozornosti riječke obrane i pogodio za 1:1.

Isti igrač u 60. minuti preuzeo odgovornost za izvođenje kaznenog udarca i postigao svoj drugi pogodak na utakmici za vodstvo Splita 2:1.

Ipak, prednost je trajala samo tri minute. U 63. minuti Turčin je na drugoj vratnici, nakon ubacivanja Vizingera, pospremio loptu u mrežu te postavio konačnih 2:2.