Sportiraj se u Tower Centru i učlani se u HNK Rijeka
01.09.2016.

U Tower centru, od petka 2. rujna do nedjelje 4. rujna  povodom 1. vikenda eventa SPORTIRAJ SE bit će omogućeni promotivni upisi u članstvo HNK Rijeka. Tower Center je, kao službeni shopping centar HNK Rijeka, za djecu ali i odrasle novoupisane članove, koji su ujedno i vlasnici Golden Tower kartice ili će to istodobno postati osigurao niz pogodnosti:

• promotivno učlanjivanje i prigodan dar za djecu koja se učlani u HNK Rijeka;
• 50 bodova na Golden Tower kartici za sve članove;
• letak s bonom u iznosu 50 kn u više od 10 trgovina Centra za sve članove.

HNK Rijeka pridružuje se Tower Centru pri senzibilizaciji zajednice i prikupljanju sredstava (kupnjom majice po cijeni od 20 kuna) za Dječju bolnicu Kantrida.

Zato dođite u petak u Tower, učinite dobro djelo kupnjom majice ili učlanite dijete u HNK Rijeka i omogućite mu dar od igrača najdražeg kluba.

Otvaranje u petak počinje u 19 sati, a dolazak nogometaša Rijeke predviđen je u 19:45 sati.

sportirajse