Stadion HNK Rijeka rasprodan za Dinamo, u nedjelju svi u bijelom!
23.10.2015.

Stadion HNK Rijeka rasprodan je za nedjeljnu utakmicu Rijeke i Dinama!  HNK Rijeka poziva sve navijače da na utakmicu dođu u bijelom i ponesu šalove te na taj način pomognu klubu u novom velikom izazovu.

Rujevica će grmjeti protiv Dinama u novom pohodu riječkih nogometaša po novu veliku pobjedu.

Za sve vlasnike godišnjeg kompleta ulaznica koji ne mogu prisustvovati utakmici s Dinamom, postoji mogućnost ustupanja mjesta i sakupljanja vrijednih bodova.

Vlasnik kompleta ispunjava obrazac i ujedno dobiva potvrdu o prepuštenom mjestu drugoj osobi. Osoba kojoj je prepuštena ulaznica dolazi na stadion uz predočenje ispunjenog i potvrđenog obrasca, osobne iskaznice i kompleta ulaznica za sezonu 2015/16.

Sve informacije možete dobiti na - 051 563 640.

U privitku je formular koji treba ispuniti...

DOKUMENTI ZA PREUZIMANJE