1. Momčad : 1. HNL pioniri : 16. kolo
Stariji pioniri pobijedili Lokomotivu
28.02.2016.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Lokomotivu u utakmici 16. kola i tako na najbolji mogući način otvorili drugi dio prvenstva. Izabranici Dragana Meića, kojom je ovo bila premijera na klupi Rijeke u prvenstvu, pokazali su dobru igru i stigli do šeste pobjede.

Rijeka je pitanje pobjednika riješila već u prvih dvadesetak minuta. Već u drugoj minuti vratar Lokomotive loše je reagirao na jedan ubačaj, lopta mu je ispala i Bilobrk je dobro reagirao te poentirao s peterca - 1:0.

Rijeka je prednost udvostručila u 14. minuti, nakon solo akcije Belančić je lijepo odigrao za Bilobrka koji je ponovo bio siguran - 2:0.

Treći gol stigao je u 21. minuti. Hrštić je nakon solo akcije iz kosa pogodio mrežu - 3:0. Rijeka je mogla i povećati prednost u prvih pola sata utakmice, Belančić u 27. i Hrštić u 28. minuti pogodili su okvir gola.

Rijeka je i u nastavku utakmice kontrolirala igru, te mirno privela susret kraju.

Rijeka – Lokomotiva 3:0 (32)