Škola : Pripremna
Stariji pioniri remizirali protiv Grobničana
15.09.2016.

Nogometaši Rijeke u pripremnoj utakmici remizirali su protiv dvije godine starije selekcije Grobničana odigravši 1:1.

Iako je Gobničan bio fizički nadmoćniji, Riječani nisu ustuknuli, već su se hrabro borili cijeli susret i pokušali doći do pobjede. Prilike su se u prvom poluvremenu izmjenjivale na jednoj i drugoj strani, a bliži pogotku bili su Riječani koji su uspjeli promašiti prazan gol.

I u drugo poluvrijeme ušlo se čvrsto. Grobničan je zaredao s nekoliko prilika i iskoristio jednu za vodstvo 1:0. Riječani su se tada probudili, preuzeli inicijativu i ubrzo kreirali dvije čiste šanse. Jelić se dva puta našao u prilici jedan na jedan s golmanom, međutim oba puta nedostajlo je malo mirnoće.

I kada se već činilo da se rezultat neće mijenjati, Floridan je pogodio iz slobodnog udarca s 25 metara za izjednačenje i konačni rezultat 1:1.