Škola : 1. HNL pioniri : 8. kolo
Stariji pioniri Rijeke kod Lokomotive doživjeli prvi poraz
14.10.2018.

Stariji pioniri Rijeke poraženi su od Lokomotive (0:1) u utakmici osmog kola Prve HNL. Bijeli su na gostovanju u Zagrebu doživjeli tek prvi poraz sezone.

Ključan trenutak dogodio se u 12. minuti utakmice kada je Batur doveo domaćine u vodstvo postigavši, pokazat će se kasnije, jedini pogodak na utakmici.

Rijeka je kroz utakmicu imala nekoliko prilika, Buljanović je u 33. minuti pogodio gredu, dok je u nastavku prvo jednu priliku propustio realizirati Begović, a pokušaj Mendrile u zadnjoj  minuti odlično je obranio vratar Lokomotive.

Bijeli su se polako otvarali kako je susret odmicao, Lokomotiva je također imala nekoliko prilika da potvrdi pobjedu, ali vratar Tanjić sačuvao je mrežu.