Škola : 1. OL pioniri : 8. kolo
Stariji pioniri Rijeke nadigrali Crikvenicu
22.10.2016.

Stariji pioniri Rijeke (2003.) s 15:0 slavili su protiv Crikvenice u susretu 8. kola Prve omladinske lige.

Dominantno u svim segmentima igre Rijeka je nadmašila svog protivnika, a svoju dominaciju okrunila je s čak 15 golova. U strijelce se upisalo čak osam različitih igrača.

Rijeku je do pobjede predvodio Dominik Simčić s čak četiri postignuta pogotka, po dva su dodali Ivan Golemac, Matija Frigan, Karlo Dundović i Leo Burul, dok su po jedan postigli Borna Kovačević, Luka Matić i Karlo Valjan.

Prvi pogodak djelo je Karla Valjana u petoj minuti. Sjajan udarac s ruba kaznenog prostora u gornji desni kut za vodstvo Rijeke - 1:0.

Još jedan sjajan pogodak pao je u 23. minuti kada je nakon ubačaja Simčić prebacio istrčalog vratara za 5:0.

Konačan rezultat postavio je Dundović koji je nakon gužve u šesnaestercu pogodio bliži kut vratara - 15:0.