Škola : 1. NS Rijeka - pioniri : 26. kolo
Stariji pioniri Rijeke svladali Rovinj u posljednjem kolu
02.06.2018.

Stariji pioniri Rijeke pobjedili su Rovinj 2:0 u posljednjem kolu 1. NL NS Rijeka. Pobjedu momčadi Rijeke osigurali su Flego i Gajzler.

Rijeka je u konačnici osvojila četvrto mjesto, uz naglasak da je Rijeka u ovom uzrastu nastupala s godinu dana mlađim godištem.

Bolji ulazak u utakmicu iskoristio je Flego u sedmoj minuti. Nakon lijepe akcije pogodio je pokraj nemoćnog vratara za 1:0.

Konačan rezultat postavio je Gajzler u 66. minuti. Izmaknuo je pozornosti obrane i zatresao mrežu za 2:0.

Bio je to ujedno i dvadeset četvrti pogodak koji je Gajzler postigao u prvenstvu i tako zauzeo drugo mjesto na ljestvici strijelaca.