Škola : Pripremna
Stariji pioniri Rijeke u pripremnoj utakmici svladali ŠN 1. gol
01.09.2016.

Kadeti su u četvrtak s pocetkom u 19 sati ugostili ŠN 1. gol u pripremnoj utakmici pred gostovanje u Šibeniku i nadigrali ih rezultatom 13:0.

Prvo poluvrijeme odigrali su u jednom sastavu i tada je rezultat bio 10:0. Riječane je u vodstvo doveo Ajanović. Na 2:0 povisio je Brekalo.

Zatim je Braut dvama pogocima postavio 4:0. Nakon njega u strijelce se upisuje i Legović i rezultat je 5:0. Iduća dva pogotka djelo su Ajanovića koji postiže hattrick. Na 8:0 povisuje Floridan, a potom Brekalo zabija svoj drugi pogodak na utakmici za 9:0. Za 10:0 u zadnjoj minuti prvog poluvremena pogađa Hodža.

U drugom poluvremenu zaigrao je drugi sastav koji je dodatno povecao rezultat i postavio konacnih 13:0. Za 11:0 pogodio je Žgomba, dok Lazar sa svoja dva pogotka potvrđuje visoku pobjedu svoje momčadi 13:0.

RIJEKA: Margan, Braut, Valinčić, Hodža, Ajanović, Floridan, Legović, Brekalo, Švorinić, Lagumdžija, Savić. Još su igrali: Rendić, Papić, Gojak, Žgomba,Jelić, Bokulić, Matić, Džaja, Hrmić, Lazar, Valjan, Simčić, Kovačević.