1. Momčad
Stefan Ristovski: Gdje god odem, uvijek ću biti Riječanin
08.08.2017.

Stefan Ristovski više nije igrač Rijeke. Makedonski reprezentativac karijeru će nastaviti u redovima Sportinga iz Lisabona.

- Ne mogu naći prave riječi. Jednostavno se nadam da nikog neću razočarati svojim odlaskom. Nadam se da ljudi razumiju da je ovo dobro za mene prije svega, ali i za klub, počeo je emotivnim riječima Stefan Ristovski oproštaj od Rijeke.

Ristovski je u Rijeku stigao početkom srpnja 2015. godine, pomalo skromno, da bi se vrlo brzo prometnuo u jednog od najboljih igrača Rijeke koji je svojim beskompromisnim stavom na travnjaku, ali i van njega, osvojio srca svih navijača.

Bio je dio Rijeke koja je osvojila povijesni naslov prvaka, a kakva je klapa stvorena u riječkoj svlačionici najbolje sugerira činjenica da je suigraču Marku Vešoviću bio kum na vjenčanju.

- Ostat ću uvijek Riječanin. Gdje god da budem branit ću ovaj grad i klub. Svi znaju koliko sam zavolio Rijeku, dodao je Ristovski koji se i putem Instagrama oprostio od Rijeke.

- Prošle su dvije nezaboravne godine, došli smo do prvog naslova prvaka, nešto u što nitko nije vjerovao. To su bili prelijepi i nezaboravni događaji u mom životu. Upoznao sam pravu momčad, prave prijatelje, pravi grad i prave navijače. Rijeka će zauvijek ostati u mom srcu, ponosan sam i hvala vam na svemu, dio je poruke kojom se Ristovski putem društvene mreže oprostio od navijača.

Na kraju svega Ristovski je poručio da nikad neće zaboraviti Rijeku.

- Hvala svima u klubu, od trenera, stručnog stožera, suigrača, predsjednika... Svim ljudima koji svaki dan rade da bi Rijeka napredovala. Želim puno sreće u ovoj sezoni, nadam se da ćemo se sresti u Ligi prvaka. Forza Fiume, vaš Rile, zaključio je Stefan Ristovski.

HNK Rijeka Stefanu Ristovskom želi puno sreće i uspjeha u nastavku karijere