Članska iskaznica HNK Rijeka
Što donosi članstvo u HNK Rijeka?
16.06.2015.
Ljubav prema svom klubu neraskidiva je veza za svakog navijača, a članstvo jedan od načina kojima se pokazuje privrženost klubu. Postani i ti dio obitelji HNK Rijeka, živi s nama prekrasne trenutke kroz koje prolazimo i budi uz nas u namjeri da stvorimo klub koji će zbog svoje igre, organizacije i navijača biti cijenjen u Europi.

Postani član jer…

• članovi koji su ujedno i vlasnici kompleta ulaznica ostvaruju pravo prvokupa ulaznica za utakmice koje nisu uključene u komplet (UEFA, polufinale i finale Kupa Hrvatske...)
  •  ostvaruješ 10% popusta na kupovinu kompleta ulaznica za sezonu 2015./16.
  • ostvaruješ pogodnosti na prodajnim mjestima sponzora i partnera HNK Rijeka (popis na klupskim web stranicama)
  • ostvaruješ 10% popusta u fan shopu
  • sudjeluješ u nagradnoj igri u kojoj možeš osvojiti 1000 kuna u gorivu na karticama Adria Oil točilica
  • ostvaruješ popust od 6 lipa na litru goriva i 6% na market program benzinskih crpki Adria Oil
  • ostvaruješ popust od  5% u centrima JAX-a na sav asortiman u odjelima keramike i sanitarija, bazena i bazenske tehnike te vrata i podnih obloga
  • popust od 5% na sav asortiman u Građevnoj samoposluzi JAX na Kukuljanovu
  • ostvaruješ 30% nižu cijenu pretplate na Novi list na 6 mjeseci (redovna cijena 1023 kn, cijena za članove 869 kn) i 40% nižu cijenu pretplate na godinu dana (redovna cijena 1966 kn, cijena za članove 1491 kn)
  • ostvaruješ 15% popusta na izradu fotografijama u radnjama Foto Kurti
  • ostvaruješ 20% popusta na sve proizvode u prodavaonici Salmoiraghi & Vigano' u Tower Centru (4. kat)
  • dobivaš pristup ekskluzivnom sadržaju na novim web stranicama HNK Rijeka
 *popusti se ne zbrajaju s ostalim akcijama partnera

Kako postati član HNK Rijeka?

Članom HNK Rijeka može se postati ispunjavanjem pristupnice koju je moguće preuzeti ovdje i uplatom godišnje članarine na zapadnim blagajnama stadiona Kantrida.
Radno vrijeme blagajni od ponedjeljka do subote od 10 do 18 sati i nedjeljom od 10 do 14 sati.
Za izradu članske iskaznice NIJE potrebna fotografija
Iznos godišnje članarine 100 kuna
Godišnja članarina za djecu do 14 godina iznosi 50 kuna
Početak prodaje članstva od ponedjeljka 15. lipnja.

Osnovni podaci
HNK Rijeka s.d.d.
Portić 3, 51000 Rijeka
MB 3344975