Studenti Biotehničkog fakulteta iz Ljubljane posjetili kamp HNK Rijeka
15.05.2018.

Studenti Biotehničkog fakulteta Sveučilišta u Ljubljani posjetili su kamp Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka.

U posjet su nam stigli magistri hortikulutre i agronomije koji su se imali priliku uvjeriti se koliko truda i rada ulaže u održavanje travnjaka da bi nogometaši Rijeke imali najbolje moguće uvjete za trening i utakmice.

Prije odlaska na travnjak Dražen Kalac, voditelja tehničke službe Stadiona Kantrida i Barbara Zanelli, glavni agronom Stadiona Kantrida, održali su predavanje studentima predstavivši im kako je tekao period izgradnje kampa, te što sve ulazi u održavanje travnjaka.

Studenti su zatim obišli sve travnjake unutar kampa uvjerivši se u vrhunske uvjete travnjaka na kojima treniraju riječki nogometaši.

Studenti Biotehnološkog fakulteta iz Ljubljane posjetili kamp HNK Rijeka (16)