Mate Bajić
2. Momčad : 3. HNL zapad : 26. kolo
Stupnik – Rijeka II 0:2
09.05.2015.

Nogometaši Rijeke II pobijedili su Stupnik rezultatom 2:0 u 26. kolu Treće HNL - zapad. U utakmici u kojoj je bilo nemoguće kontrolirati loptu ili razviti svaku mogućnost suvisle igre zbog neravnog terena, momčad Ivice Kuleševića inicijativu je oplodila dvama golovima nakon prekida početkom drugog poluvremena. U 52. minuti Ed Kevin Kokorović je ponovljenim pokušajem nakon odbijene lopte poslije slobodnog udarca pronašao Matu Bajića koji je na drugoj vratnici glavom u padu pogodio sam kut domaćeg gola - 0:1.

Drugi pogodak stigao je četiri minute kasnije. Ponovo je Kokorović bio asistent nakon ubačaja iz kuta, Ivan Lucić pravovremeno utrčao na oštar ubačaj na prvu vratnicu i glavom proslijedio loptu u mrežu - 0:2.

Sve ostalo do same završnice prvog dijela nije vrijedno spomena budući da je po neravnom terenu bilo nemoguće razviti igru

Domaćin se nakon toga bezuspješno pokušao vratiti u utakmicu ali bez većih prilika, dok su s druge strane Fumić, Mršić i Bajić u nekoliko situacija bili zamalo neprecizni nakon dobrih akcija.

U prvom poluvremenu nije bilo puno igre. Nekoliko obećavajućih situacija Rijeke II na otvaranju utakmice rezultirale se dobrim ubacivanjem Rebernika prema Iličiću koji je glavom na prvoj vratnici pucao zamalo pored gola. Sve ostalo do same završnice prvog dijela nije vrijedno spomena budući da je po neravnom terenu bilo nemoguće razviti bilo kakvu igru. Tako su prilike mogle doći jedino nakon pogreške, prekida ili odbijanca što se i dogodilo u 42. minuti kada se Trgočevićev udarac sretno odbio do Lončara koji je s 15-ak metara iskosa s desne strane pucao pored gola. Rijeka II je uzvratila dvije minute kasnije ali udarac Geralda s 25 metara otišao je zamalo preko gola.