2. Momčad : 3. HNL zapad : 28. kolo
Stupnik – Rijeka II 2:3, Šutićev hat-trick
15.05.2016.

Nogometaši Rijeke II pobijedili su Stupnik 3:2 u utakmici 28. kola Treće HNL - zapad koju je hat-trickom obilježio Danijel Šutić. Rijeka II pružila je dobru igru po teškom i blatnjavom terenu koji nije dopuštao previše kombinatorike u igri.

Rijeka je povela u devetoj minuti. Rebernik je lijepo ubacio, a Šutić poentirao glavom - 0:1. Drugi stigao je deset minuta kasnije. Ovog puta ubačaj je uputio Budan, a Šutić se još jednom sjajno snašao i proslijedio loptu u mrežu - 0:2.

U nastavku utakmice domaćin se uspio vratiti. Brčić je u 47. minuti smanjio na 1:2. Stupnik je zatim pritisnuo i osam minuta kasnije Brčić je drugim golom donio izjednačenje - 2:2.

Uslijedila je odlična obrana Ivana Nevistić nakon slobodnog udarca domaćina, dok je na drugoj strani Ivan Lucić iz slobodnog udarca zatresao gredu.

I kada se činilo da će utakmica završiti podjelom bodova, u 85. minuti Fatić je potegnuo s ruba kaznenog prostora. Vratar Antić nije uspio ukrotiti loptu i Šutić je pravovremenom reakcijom donio Rijeci tri boda - 2:3.