Tomečak: Hvala klubu na svemu što je napravio za mene
02.09.2015.

Ivan Tomečak vratio se u Rijeku. Doduše samo privremeno kako bi se pozdravio s dojučerašnjim suigračima i vodstvom kluba te krenuo prema nekim novim igračkim i životnim izazovima.

- Zadovoljan sam jer mislim da sam napravio iskorak u karijeri. Riječ je o velikom klubu, prošlogodišnjem finalistu Europske lige i nadam se da ću nastaviti gdje sam stao u dresu Rijeke - govorio je Ivan Tomečak dok je gledao trening sad već bivših suigrača.

- Rijeka mi je dala sve i zahvalan sam svima u klubu na svemu što su napravili za mene tijekom mog boravka na Kvarneru. Posebna zahvala treneru Keku koji me igrači vratio u život, predsjedniku Miškoviću od kojeg sam osjećao veliku podršku i svim suigračima s kojima sam proživio prekrasne trenutke. U Rijeci sam se osjećao kao kod kuće i doista hvala svakom navijaču Rijeke na prekrasnom periodu koji sam proveo ovdje - istaknuo je desni branič Dnjipra koji će iz epizode u Rijeci posebno pamtiti neke trenutke...

- Ona fantastična večer u Stuttgartu sigurno će mi zauvijek ostati u sjećanju, kao i sve što se događalo nakon toga. Tu su i dva osvojena trofeja, Kup i Superkup, kao i odlične utakmice u Europskoj ligi. Mislim da smo kao momčad napravili neke sjajne stvari i doista mi je čast što sam bio dio ove momčadi i ove prekrasne priče koja će se nastaviti pisati i bez mene. Rijeka ima odlične igrače i uopće se ne bojim za rezultate ove sezone - zaključio je Ivan Tomečak.