1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Tomečak: Šteta zbog rezultata
28.01.2015.

Rijeka je izgubila od Ludogoretsa 2:1 iako po prikazanim šansama nije bila slabiji protivnik. Momci trenera Keka veći dio prvog poluvremena su vodili golom Tomasova,Ludogorec je u 5 minuta preokrenuo rezultat,a završnica je opet bila na strani Rijeke.

No udarci Močinića,Ivančića,Mišića i Tomečaka išli su ili u vratara Bugara ili pokraj gola.

- Dobro smo počeli jer smo poveli a imali smo i  gol koji je poništen,ne znam ni sam opravdano ili neopravdano.  No to je bila pripremna utakmica protiv jakog protivnika što nam je trebalo da se što bolje pripremimo za nastavak sezone – rekao je  Ivan Tomečak nakon utakmice i nastavio:

- Šteta samo zbog rezultata...  Ludogorets je ipak bio bolja momčad. Imali smo i mi svoje,i oni svoje prigode.

Rijeka seriju pripremnih utakmica u Španjolskoj nastavlja već u subotu susretom protiv Dnjipra.

U nastavku pogledajte  cijeli razgovor s Ivanom Tomečakom,fotogaleriju s utakmice te video sažetak najboljih akcija s utakmice.