1. Momčad
Tomislav Gomelt: Prepoznao sam se u Rijeci i načinu igre
15.06.2017.

U četvrtak u prostorijama press centra Hrvatski nogometni klub Rijeka predstavio je Tomislava Gomelta, prvu akviziciju u ljetnom prijelaznom roku. Tomislav je stigao iz redova Barija, a iza sebe ime već puno inozemnog iskustva pošto je već sa 16 godina otišao u redove Tottenhama.

- Sretan sam što sam potpisao za Rijeku i što sam došao u ovaj klub. Nadam se da ću svojim doprinosom pomoći gdje je stala prošle sezone. Bila mi je želja lani da Rijeka osvoji naslov jer htio sam da osvoji onaj klub koji je zaslužio, a lani je to bila Rijeka, rekao je Tomislav Gomelt na predstavljanju novinarima.

Zadovoljstvo je prvom akvizicijom izrazio i Ivan Mance, zamjenik sportskog direktora HNK Rijeka.

- Vjerujemo da je ovo pravi izbor. Tomislav ima iskustvo igranja u inozemstvu i sada je sve na njemu da se pokaže na terenu i izbori za minutažu, rekao je Ivan Mance.

U videu pogledajte predstavljanje  Tomislava Gomelta

Tomislav Gomelt – predstavljanje