Tower centar: navijači Rijeke uživali u slikanju s igračima i trofejima
18.06.2017.

Tower centar Rijeka u suradnji s Hrvatskim nogometnim klubom Rijeka u subotu je omogućio svim navijačima da se slikaju s trofejima namijenjenim prvaku Hrvatske i pobjedniku Kupa.

Veliku zainteresiranost u subotu su dodatno privukli nogometaši Rijeke Jasmin Čeliković, Matej Šantek i Goodness Ajayi koji su od 19 do 20 sati strpljivo dijelili autograme i fotografirali se s vjernim navijačima.

Osim ugodnog druženja, Tower centar Rijeka dijelio je albume sa sličicama "Šampioni" u svrhu promocije istoga.

Svi koji su propustili priliku u subotu mogu se s trofejima slikati i u nedjelju na četvrtom katu Tower centra od 15 do 20 sati.

HNK Rijeka i Tower Centar – slikanje s trofejima (6)