Nogometaši Rijeke slave pogodak
1. Momčad : Pripremna
Triglav – Rijeka 0:8
24.06.2015.

Nogometaši Rijeke uvjerljivo su pobijedili Triglav u pripremnoj utakmici odigranoj u Kranju. Matjaž Kek u svakom je poluvremenu na travnjak poslao jednu jedanaestorku koje su, unatoč jutarnjem treningu, pokazale zavidnu razinu kombinatorike što je u konačnici i dovelo do uvjerljive pobjede.

Golijadu je otvorio Zlomislić pogotkom glavom nakon Mišićevog ubačaja iz kuta, na 2:0 povisio je Ajayi nakon što je zaobišao golmana a Balaj pogodio praznu mrežu, dok je do poluvremena 3:0 postavio agilni Ajayi koji je nakon solo prodora i duplog pasa s Balajem ubacio loptu u praznu mrežu.

U nastavku je Rijeka bila još odlučnija, prilike su se jedna za drugom nizale pred golom Triglava čiju je mrežu dva puta pogodio Bezjak, te po jednom Jugović, Bradarić i Sharbini.