Trofeji HNK Rijeka u petak u Vrbniku, posjet Crikvenici odgođen
28.06.2017.

Trofej namijenjen prvaku Hrvatske i Rabuzinovo sunce koje je Rijeka osvojila u prošloj sezoni u četvrtak su trebali biti izloženi u Crikvenici. Ipak, zbog najave lošeg vremena event je odgođen za četvrtak 6. srpnja u 18 sati na glavnom gradskom trgu u Crikvenici.

Prva postaja bit će tako Vrbnik gdje trofeji stižu u petak, točnije u Poljoprivrednu zadrugu (18 sati) u sklopu manifestacije "Festival žlahtine".

Riječani su prvi dobili priliku slikati se s trofejima na Korzu i Tower Centru, na red dolazi i Vrbnik.

Riječki trofeji u idućem će periodu obići još niz gradova u Primorsko-goranskoj županiji, a sve informacije o budućim posjetama moći ćete pronaći na službenim kanalima kluba.