Trofeji u Dražicama: I Grobnik ponosan na Rijeku
09.07.2017.

Nakon Crikvenice i Lovrana, u subotu su na red stigle i Dražice. Na trgu Mlikarice od 19 sati navijači s Grobnika, koji je tijekom povijesti dao nekoliko vrhunskih nogometaša HNK Rijeka, imali su priliku razgledati trofeje (naslov prvaka i Rabuzinovo sunce) i za uspomenu se s njima fotografirati.

U lijepoj atmosferi na Grobniku gdje HNK Rijeka uživa poseban status, okupilo se staro i mlado u želji da dotaknu djelić riječke nogometne povijesti.

Na slikanje s trofejima u pratnji roditelja stigla je i malena Sara Baćac koja je prošle sezone postala ponosni 4.000 član HNK Rijeka.

Trofeji u Dražicama (11)