Michael Dogo Kingsley
Trojica nogometaša akademije Abuja na SP-u (U-17)
13.10.2015.

Okwonnkwo Orji, Benjamin Amos i Michael Dogo Kingsley, članovi Akademije Abuja, bit će dio reprezentacije Nigerije što će nastupiti na Svjetskom prvenstvu (U-17) u Čileu.

Orji je bio najbolji strijelac ove godine na Memorijalu Mladen Ramljak i Kvarnerskoj Rivijeri na kojima su ujedno nastupili i zapaženu ulgovu igrali i vratar Amos, te Kingsley. Amos i Orji su 1998. godište, dok je Kingsley godinu dana mlađi.

Zanimljiv je i podatak da se Nigerija i Hrvatska na svjetskoj smotri nalaze u skupini A i odmjerit će snage 23. listopada od 20 sati.