Turnir prijateljstva: Rijeka – Sloboda 4:0
07.06.2017.

Kadeti Rijeke pobijedili su Slobodu iz Tuzle 4:0 u utakmici 2. kola Turnira prijateljstva što se održava u Bijeljini. Rijeka je tako napravila veliki korak prema polufinalu, a u trećem kolu u četvrtak od 15 sati odmjerit će snage protiv Partizana.

Rijeku je do pobjede predvodio dvostruki strijelac Lozić, dok su po jedan pogodak dodali Zrilić i Baltić. Mrežu Slobode načeo je Zrilić u osmoj. Listar je prošao po boku, na povratnoj lopti pronašao Zrilića koji se lažnjakom oslobodio čuvara i s nekih petnaest metara pogodio kut - 1:0.

Lozić je povisio vodstvo u 21. minuti nakon što je prihvatio dubinsku loptu Libera, pobjegao obrani i pogodio za 2:0.

Novi pogodak stigao je u drugom dijelu. U 36. minuti Baltić je sjajno pogodio iz slobodnog udarca s osamnaest metara - 3:0.

Konačan rezultat postavio je Lozić. Na asistenciju Zrilića postigao je svoj drugi pogodak na utakmici za visoku pobjedu Rijeke 4:0.

Rijeka - Sloboda 4:0

Utakmica 2. kola skupina B: Rijeka - Sloboda Tuzla 4:0. Stadion Janja. Sudac: Nikad Ljajić. Pomoćnici: Gruho i Ljuca. Strijelci: 1:0 Zrilić (8'), 2:0 Lozić (21'), 3-0 Baltić (36'),  4:0 Lozić (44'). Žuti kartoni: Baltić (Rijeka).

RIJEKA: Šušak, Najhart, Rupčić, Biškupović (od 48' Krnjatić), Zrilić, Lozić (od 55' Omerović), Baltić, Putnik, Listar (od 48' Šovrinović), Liber, Legović (od 42' Milinović).

SLOBODA TUZLA: Balić (od 39' Halilčević), Malagić (od 46' Selimović), Musić, Muratović, Hasandžiković, Kadrić, Kavazović, Omerović (od 46' Jatić), Hrštić, Kadrić (od 31' Mulahamzić), Brkić (od 39' Karić).